Nachádzate sa tu

Kožné tkanivo

Pokožka je ochrannou vrstvou a najrozsiahlejšie tkanivo ľudského tela, s ktorou sa spájajú nielen pocity a hmatový zmysel, ale predovšetkým imunitný systém človeka. Pokožka je preto vonkajším ukazovateľom vnútorného zdravia organizmu. Zahŕňa kožné póry, podkožný tuk, mazové žľazy a vonkajší vzhľad kože. Väčšina kožných ochorení je v skutočnosti symptomatickým indikátorom narušenia plazmatického a krvného tkaniva. Najčastejšou príčinou je toxicita krvi. Masť na zmiernenie ekzému nič nevyrieši, pokiaľ nedôjde k zmene stravy, ktorá zásadne ovplyvňuje tvorbu plazmy, z ktorej sa potom utvára krvné tkanivo.

 

NIMBA

Starostlivosť o pleť & pokožku

NIMBA
5,20 €
-+

BHRINGARAJ

Starostlivosť o vlasy

BHRINGARAJ
5,20 €
-+

GAURI

Antifungálna starostlivosť

GAURI
5,20 €
-+

HARIDRA

Regenerácia kože

HARIDRA
5,20 €
-+

VIDANGA

Redukcia telesnej hmotnosti

VIDANGA
5,20 €
-+

JAIPHAL

Antioxidant & omladenie

JAIPHAL
5,20 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu