Antifungálna starostlivosť

GAURI
  • Kurkumovník dlhý podporuje zdravú činnosť pečene, krvného obehu a dobry stav kožného tkaniva
  • Santalovník biely prispieva k prečisteniu krvi a eliminácii toxínov
  • Pomáha udržiavať zdravé prostredie v orgánov močových ciest a reprodukčného ústrojenstva
  • Marena srdčitá podporuje funkciu močovej sústavy a metabolizmus cukrov
  • Ďumbier lekársky posilňuje imunitu a normalizuje hladinu cukru v krvi
  • Pomáha pri únave, nedostatku energie a strate vitality

       Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: kandidóza, kvasinkové infekcie, mykózy, opary, afty, hemoroidy, imunitný systém, chronická únava, nedostatok energie, vyčerpanosť

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Trpela som na časté vaginálne mykózy. Začala som pravidelne užívať čaj GAURI a problémy zmizli. Keď sa mi raz za nejaké obdobie stane, že cítim začínajúce príznaky mykózy, okamžite začnem užívať tento čaj a problémy ustanú. Ďakujem pekne.

Jana, Praha

Dobrý deň, už od malička som mala alergiu na kyslé - vyrážky na dlaniach. 14 dní som pila denne GAURI a po konzumácii pomaranča sa vyrážky vôbec neobjavili. Mamičke veľmi pomohol od plesní na nohách. Je skvelý!

Kateřina

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

kurkumovník dlhý, santalovník biely, marena srdčitá, šáchor okrúhly, ďumbier lekársky, pterocarpus marsupium, cymbopogon citratus, embilika lekárska, embelia ribes

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

NIMBA

Starostlivosť o pleť & pokožku

NIMBA
5,20 €
-+

BHRINGARAJ

Starostlivosť o vlasy

BHRINGARAJ
5,20 €
-+

HARIDRA

Kožná regenerácia

HARIDRA
5,20 €
-+

RAKTAPRASH

Krv & pečeň

RAKTAPRASH
7,30 €
-+

KALAMEGHA

Pečeň & žlčník

KALAMEGHA
5,20 €
-+

TRIPHALA

Detoxikácia tráviaceho traktu

TRIPHALA
5,20 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu