Nachádzate sa tu

Ajurvédske imunitné balíčky

Ajurvédske imunitné balíčky obsahujú kombinácie troch prírodných ajurvédskych prípravkov, ktoré sú založené na výnimočnom ajurvédskom plode Amalaki. Toto ovocie s vysokým množstvom antioxidantov a vitamínu C silne povzbudzuje imunitný systém, prospieva očiste tráviaceho ústrojenstva a vyživuje telesné tkanivá. Užíva sa tradične vo forme ajurvédskych bylinných elixírov, akým je napríklad Chyawanprash a ostatné druhy takýchto prípravkov, v podobe jemne namletého prášku alebo ako sušené ovocie na priamu spotrebu.

Prečítajte si viac o účinkoch amalaki alebo sa ponorte do sprievodcu jeho užívania.

Imunitné balíčky sú zostavené tak, aby posilnili imunitný systém na hlbšej úrovni, kde sa tvorí skutočná obranyschopnosť organizmu. Tá podľa ajurvédy predstavuje energetický štít, ktorý vzniká postupným procesom metabolizmu, kedy potrebné látky z našej každodennej stravy vyživujú telesné tkanivá utvárajúce naše fyzické telo. V nich sa tvorí jemná energetická substancia, v ajurvéde nazývaná ódžas, ktorá zodpovedá za celkovú vitalitu, silu, odolnosť, energiu a imunitu organizmu. Zaisťuje aktívnu ochranu proti vírusom, baktériám a infekciám a predstavuje najhlbší princíp imunity všetkých telesných tkanív človeka v podobe duševného a fyzického zdravia.

Sprievodca ajurvédou

Ajurvéda alebo “náuka o živote” je označovaná za matku všetkých liečebných systémov. Vyviera z hlbokého poznania, že ľudská bytosť je nedeliteľný a vzájomne prepojený complex tela, ducha, mysli a životného štýlu.

Viac o knihe