Nachádzate sa tu

SHATAWARI

Odolnosť a ochrana buniek

SHATAWARI
  • Withania opojná posilňuje odolnosť organizmu a pôsobí ako antioxidant na ochranu bunkovej štruktúry
  • Bazalka svätá prispieva k posilneniu obranyschopnosti a väčšej vitalite
  • Terminalia chebula podporuje činnosť pečene a metabolických funkcií organizmu
  • Špargľa hroznovitá má upokojujúci účinok a optimalizuje psychický stav
  • Pupočník ázijský podporuje harmonizáciu duševného zdravia

          Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: onkologická starostlivosť

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Po operácii čokoládovej cysty som pila Shatawari čaj a pijem ho sem tam aj teraz a chvála Bohu žiadna cysta sa mi nevrátila. Odporúčam ho veľmi.

Kristína, Nitra

Produkty mi pomáhajú s akýmkoľvek zdravotným problémom. Pomohli mi zbaviť sa cysty na vaječníku, bolesti chrbtice, pomohli mi zlepšiť trávenie. Treba však dodržiavať dávkovanie. Ďakujeme Everest Ayurveda♥

Dominika

Dobrý deň, máme výborné skúsenosti s himalájskymi čajmi. UDANA nám veľmi pomáha pri únave. SHATAWARI sme úspešne použili na 8 cm cystu, za týždeň a pol bola preč. Doktorka na kontrole ultrazvukom neverila vlastným očiam!

Martina od Džoudyho

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene pomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a najlepšie ráno pred raňajkami, jednu hodinu pred jedlom počas dňa a pred spaním, po dobu trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2g) nechajte 3-5 minút povariť alebo zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vyluhovať

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejší pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie, ktoré je dôležité pre správne vstrebávanie zdraviu prospešných výťažkov z himalájskych bylín. Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu počas trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. V prípade očistnej bylinnejkúry užívajte čaj po dobu 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Odporúčame užívať maximálne dva čaje zároveň. Viac čajov možno striedať v dennom alebo týždennom režime ak ich používame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia. Čaje pijeme vždy oddelene s odstupom jednej hodiny. Ak ich používame iba ako podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať bez obmedzenej doby užívania. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a pred jedlom. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ájurvédským vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

withania opojná, bazalka svätá, terminalia chebula, špargľa hroznovitá, pupočník ázijský, glycyrrhiza glabra, vrcholiak myrobalánový, andrographis paniculata, plumbago zeylanica

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

CHYAWANPRASH

Zdravie & imunita

CHYAWANPRASH
8,50 €
-+

NIMBA

Starostlivosť o pleť & pokožku

NIMBA
5,20 €
-+

GUDUCHI

Zažívanie & chuť k jedlu

GUDUCHI
5,20 €
-+

GAURI

Antifungálna starostlivosť

GAURI
5,20 €
-+

HARIDRA

Regenerácia kože

HARIDRA
5,20 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu