Nachádzate sa tu

SHATAWARI

Odolnosť a ochrana buniek

SHATAWARI
  • Withania opojná posilňuje odolnosť organizmu a pôsobí ako antioxidant na ochranu bunkovej štruktúry
  • Bazalka svätá prispieva k posilneniu obranyschopnosti a väčšej vitalite
  • Terminalia chebula podporuje činnosť pečene a metabolických funkcií organizmu
  • Špargľa hroznovitá má upokojujúci účinok a optimalizuje psychický stav
  • Pupočník ázijský podporuje harmonizáciu duševného zdravia

          Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: onkologická starostlivosť

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Po operácii čokoládovej cysty som pila Shatawari čaj a pijem ho sem tam aj teraz a chvála Bohu žiadna cysta sa mi nevrátila. Odporúčam ho veľmi.

Kristína, Nitra

Produkty mi pomáhajú s akýmkoľvek zdravotným problémom. Pomohli mi zbaviť sa cysty na vaječníku, bolesti chrbtice, pomohli mi zlepšiť trávenie. Treba však dodržiavať dávkovanie. Ďakujeme Everest Ayurveda♥

Dominika

Dobrý deň, máme výborné skúsenosti s himalájskymi čajmi. UDANA nám veľmi pomáha pri únave. SHATAWARI sme úspešne použili na 8 cm cystu, za týždeň a pol bola preč. Doktorka na kontrole ultrazvukom neverila vlastným očiam!

Martina od Džoudyho

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene pomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a najlepšie ráno pred raňajkami, jednu hodinu pred jedlom počas dňa a pred spaním, po dobu trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Zloženie

withania opojná, bazalka svätá, terminalia chebula, špargľa hroznovitá, pupočník ázijský, glycyrrhiza glabra, vrcholiak myrobalánový, andrographis paniculata, plumbago zeylanica

Váha

100 g sypaného čaju

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2g) nechajte 3-5 minút povariť alebo zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vyluhovať

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejší pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie, ktoré je dôležité pre správne vstrebávanie zdraviu prospešných výťažkov z himalájskych bylín. Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu počas trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. V prípade očistnej bylinnejkúry užívajte čaj po dobu 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Odporúčame užívať maximálne dva čaje zároveň. Viac čajov možno striedať v dennom alebo týždennom režime ak ich používame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia. Čaje pijeme vždy oddelene s odstupom jednej hodiny. Ak ich používame iba ako podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať bez obmedzenej doby užívania. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a pred jedlom. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ájurvédským vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Krajina pôvodu: Nepál

Súvisiace produkty

CHYAWANPRASH

Zdravie & imunita

CHYAWANPRASH
8,50 €
-+

NIMBA

Starostlivosť o pleť & pokožku

NIMBA
5,20 €
-+

GUDUCHI

Zažívanie & chuť k jedlu

GUDUCHI
5,20 €
-+

GAURI

Antifungálna starostlivosť

GAURI
5,20 €
-+

HARIDRA

Regenerácia kože

HARIDRA
5,20 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu