Nachádzate sa tu

SHATAWARI

Odolnosť a ochrana buniek

  • Withania opojná posilňuje odolnosť organizmu a pôsobí ako antioxidant na ochranu bunkovej štruktúry
  • Bazalka svätá prispieva k posilneniu obranyschopnosti a väčšej vitalite
  • Terminalia chebula podporuje činnosť pečene a metabolických funkcií organizmu
  • Špargľa hroznovitá má upokojujúci účinok a optimalizuje psychický stav
  • Pupočník ázijský podporuje harmonizáciu duševného zdravia

          Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: onkologická starostlivosť

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Po operácii čokoládovej cysty som pila Shatawari čaj a pijem ho sem tam aj teraz a chvála Bohu žiadna cysta sa mi nevrátila. Odporúčam ho veľmi.

Kristína, Nitra

Produkty mi pomáhajú s akýmkoľvek zdravotným problémom. Pomohli mi zbaviť sa cysty na vaječníku, bolesti chrbtice, pomohli mi zlepšiť trávenie. Treba však dodržiavať dávkovanie. Ďakujeme Everest Ayurveda♥

Dominika

Dobrý deň, máme výborné skúsenosti s himalájskymi čajmi. UDANA nám veľmi pomáha pri únave. SHATAWARI sme úspešne použili na 8 cm cystu, za týždeň a pol bola preč. Doktorka na kontrole ultrazvukom neverila vlastným očiam!

Martina od Džoudyho

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

withania opojná, bazalka svätá, terminalia chebula, špargľa hroznovitá, pupočník ázijský, glycyrrhiza glabra, vrcholiak myrobalánový, andrographis paniculata, plumbago zeylanica

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

CHYAWANPRASH

Zdravie & imunita

8,50 €
-+

NIMBA

Starostlivosť o pleť & pokožku

5,20 €
-+

GUDUCHI

Zažívanie & chuť k jedlu

5,20 €
-+

GAURI

Antifungálna starostlivosť

5,20 €
-+

HARIDRA

Kožná regenerácia

5,20 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu