Nachádzate sa tu

VARUNA

Obličky & močové cesty

VARUNA
  • Kotvičník zemný​ priaznivo pôsobí na normálnu činnosť močovej sústavy
  • Santalovník biely prispieva k optimálnej funkcii obličiek a vylučovacieho ústrojenstva
  • Tekvica obyčajná prispieva k normálnej funkcii prostaty a močových ciest
  • Fenikel obyčajný priznivo pôsobí na vylučovanie moču
  • Tinospóra srdcolistá má priaznivý vplyv na močové cesty a pomáha udržiavať bezproblémový močový systém 

         Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: obličky, močové kamene, zápaly a infekcie orgánov vylučovacieho ústrojenstva, zväčšená prostata, impotencia

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Dobrý deň, používala som čaj VARUNA na obličkové problémy, výborne mi pomohol ako na obličky, tak aj na atopický ekzém.

D. Dostálová

Dobrý deň, chcela by som sa pripojiť k pozitívnym ohlasom na vaše čaje. Pred rokom sme s dcérou ochoreli na zápal močových ciest. Pily sme čaj na močové ústrojenstvo a prakticky ihneď sa nám uľavilo, teraz po pol roku nemám žiadne problémy.

J.B.

Dobrý deň, trápila ma obličková kolika. Antibiotiká nepomohli. Až pravidelné pitie čaju VARUNA a úprava môjho jedálnička ma týchto problémov zbavila. Tiež pomohla priateľovi, trpel zápalom močových ciest. Za oboch Vám ďakujem !!!

Anka

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene pomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a najlepšie ráno pred raňajkami, jednu hodinu pred jedlom počas dňa a pred spaním, po dobu trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Zloženie

kotvičník zemný, santalovník biely, tekvica obyčajná, fenikel obyčajný, tinospóra srdcolistá

Váha

100 g sypaného čaju

Odporúčané dávkovanie

2 šálky za deň

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2g) nechajte 3-5 minút povariť alebo zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vyluhovať

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejší pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie, ktoré je dôležité pre správne vstrebávanie zdraviu prospešných výťažkov z himalájskych bylín. Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu počas trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. V prípade očistnej bylinnejkúry užívajte čaj po dobu 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Odporúčame užívať maximálne dva čaje zároveň. Viac čajov možno striedať v dennom alebo týždennom režime ak ich používame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia. Čaje pijeme vždy oddelene s odstupom jednej hodiny. Ak ich používame iba ako podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať bez obmedzenej doby užívania. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a pred jedlom. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ájurvédským vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Krajina pôvodu: Nepál

Súvisiace produkty

SHUKRAPRASH

Vitalita & muž

SHUKRAPRASH
7,30 €
-+

GOKSHURA

Uvoľnenie chrbtového svalstva

GOKSHURA
5,20 €
-+

SHALARI

Močový metabolizmus & kĺby

SHALARI
5,20 €
-+

SHATAWARI

Odolnosť a ochrana buniek

SHATAWARI
5,20 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu