Uvoľnenie chrbtového svalstva

GOKSHURA
  • Kotvičník zemný pomáha uvoľňovať svalové napätie a stuhnutosť
  • Tinospóra srdcolistá prispieva k celkovej relaxácii pohybového aparátu
  • Withania opojná pôsobí priaznivo na uvoľnenie stresu a svalového napätia 
  • Priaznivo pôsobí na hybnosť chrbtového svalstva 
  • Prispieva k optimálnej telesnej i duševnej kondícii
  • Ďumbier lekársky povzbudzuje fyzicke sily a vitalitu organizmu

         Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: bedrová, hrudná, krčná chrbtica, svalová stuhnutosť, kŕčovitosť, vyskočené platničky, ischias, zápal sedacieho nervu

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Dobrý deň, mám problémy s chrbticou, bolesti veľké. Po mesiaci infúzií a liekov, žiadny výsledok. Týžden pijem GOKSHURU a neužila som ani tabletku. VEĽMI ĎAKUJEM za každý deň, čo nebolí.

Ena

Dobrý deň. Nikdy by som neveril že čaj GOKSHURA mi vyrieši moje zdravotné problémy s krčnou chrbticou. Som veľmi rád, že nemám už žiadne problémy. Aj naďalej pijem Gokshuru. Všetkým vrelo odporúčam.

Tomáš Katrnák, Znojmo

Dobrý deň! Zistili mi značne vysunutú platničku v driekovej chrbtici, stále som bola na minimálne dvoch Ibalginoch denne. Po týždni užívania čaju GOKSHURA som začala pociťovať výraznú úľavu, vysadila som lieky a neverila som - fungovalo to.

Dita

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

kotvičník zemný, tinospóra srdcolistá, withania opojná, boerhaavia diffusa, ďumbier lekársky, céder himalájsky, oman pravý

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

KUDZU

Posilnenie svalstva & fitness

KUDZU
5,20 €
-+

VARUNA

Obličky & močové cesty

VARUNA
5,20 €
-+

UDANA

Povzbudenie fyzickej kondície

UDANA
5,20 €
-+

MAMSAPRASH

Svalstvo & sila

MAMSAPRASH
7,30 €
-+

ASTHIPRASH

Kosti & kĺby

ASTHIPRASH
7,30 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu