Obličky & močové cesty

VARUNA
  • Kotvičník zemný​ priaznivo pôsobí na normálnu činnosť močovej sústavy
  • Santalovník biely prispieva k optimálnej funkcii obličiek a vylučovacieho ústrojenstva
  • Tekvica obyčajná prispieva k normálnej funkcii prostaty a močových ciest
  • Fenikel obyčajný priznivo pôsobí na vylučovanie moču
  • Tinospóra srdcolistá má priaznivý vplyv na močové cesty a pomáha udržiavať bezproblémový močový systém 

         Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: obličky, močové kamene, zápaly a infekcie orgánov vylučovacieho ústrojenstva, zväčšená prostata, impotencia

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Dobrý deň, používala som čaj VARUNA na obličkové problémy, výborne mi pomohol ako na obličky, tak aj na atopický ekzém.

D. Dostálová

Dobrý deň, chcela by som sa pripojiť k pozitívnym ohlasom na vaše čaje. Pred rokom sme s dcérou ochoreli na zápal močových ciest. Pily sme čaj na močové ústrojenstvo a prakticky ihneď sa nám uľavilo, teraz po pol roku nemám žiadne problémy.

J.B.

Dobrý deň, trápila ma obličková kolika. Antibiotiká nepomohli. Až pravidelné pitie čaju VARUNA a úprava môjho jedálnička ma týchto problémov zbavila. Tiež pomohla priateľovi, trpel zápalom močových ciest. Za oboch Vám ďakujem !!!

Anka

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2-3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

kotvičník zemný, santalovník biely, tekvica obyčajná, fenikel obyčajný, tinospóra srdcolistá

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

SHUKRAPRASH

Vitalita & muž

SHUKRAPRASH
7,30 €
-+

GOKSHURA

Uvoľnenie chrbtového svalstva

GOKSHURA
5,20 €
-+

SHALARI

Močový metabolizmus & kĺby

SHALARI
5,20 €
-+

SHATAWARI

Odolnosť a ochrana buniek

SHATAWARI
5,20 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu