Močový metabolizmus & kĺby

SHALARI
  • Tinospóra srdcolistá podporuje činnosť kĺbového aparátu
  • Prispieva k optimálnej činnosti močového systému
  • Terminalia chebula priaznivo ovplyvňuje močový metabolizmus
  • Pomáha regulovať moč a normalizuje hladinu kyseliny močovej
  • Kotvičník zemný pôsobí priaznivo na činnosť močových ciest
  • Zeler voňavý podporuje vylučovanie moču z organizmu

          Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: dna, kĺbové zápaly, opuchy, artritída, obezita, alkoholizmus

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Vaše čaje používam už dlhšiu dobu na rôzne neduhy (DNA, zákal sklovca ...) a som veľmi spokojná. Odporučila som čaje aj spolupracovníčke. Naozaj môžem len odporučiť.

Bohunka, Týn nad Vltavou

Vaše čaje kupujem už mnoho rokov, pomáhajú mi pri vážnom ochorení. Sú úplne úžasné a veľmi ma teší, že ste otvorili tento eshop, kde si môžem vybrať zo všetkého na jednom mieste a nemusím ich zháňať po rôznych obchodoch.

Radka N.

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

tinospóra srdcolistá, terminalia chebula, kotvičník zemný, zeler voňavý, koriander siaty, ďumbier lekársky, rasca rímska, borovica lesná, cymbopogon citratus

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

ASTHIPRASH

Kosti & kĺby

ASTHIPRASH
7,30 €
-+

SLESAKA

Kĺbová pohyblivosť

SLESAKA
5,20 €
-+

KAPHA

Povzbudenie & vitalita

KAPHA
5,20 €
-+

VARUNA

Obličky & močové cesty

VARUNA
5,20 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu