Povzbudenie fyzickej kondície

UDANA
  • Škoricovník cejlónsky podporuje krvný obeh a osviežuje organizmus
  • Ďumbier lekársky​ prispieva k posilneniu vitality a energie pri únave, slabosti a vyčerpaní
  • Withania opojná povzbudzuje fyzickú kondíciu a obnovuje výkonnosť organizmu
  • Prospieva činnosti kognitívnych funkcií ako sú pamäť, koncentrácia a reč
  • Vrcholiak arjuna priaznivo pôsobí na činnosť kardiovaskulárneho systému

        Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: chronická únava, slabosť, vyčerpanie, skleslosť, strata energie, zadrhávanie v reči, dýchacie cesty, regenerácia a rekonvalescencia

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Vyskúšal som mnoho druhov čajov od Everest Ayurveda. Som veľmi spokojný. Možno aj z dôvodu, že som Nepál už 2x navštívil a niektoré veci pochopil...

Standa

Než som vyskúšal čaje EVEREST AYURVEDA, nebol čaj, ktorý by mi pomohol. Vaše čaje sú mojou základnou výbavou domácej lekárne a neprestávam byť účinkami naďalej fascinovaný. Po práci pri odpočinku, nemôžem byť bez čaju UDANA.

Jan Mazanec, zdravotní masáže Praha 6

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2-3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

škoricovník cejlónsky, pueraria lobata, ďumbier lekársky, withania opojná, vrcholiak arjuna, glycyrrhiza glabra, čierne korenie

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

MAMSAPRASH

Svalstvo & sila

MAMSAPRASH
7,30 €
-+

CHYAWANPRASH

Zdravie & imunita

CHYAWANPRASH
8,50 €
-+

KUDZU

Posilnenie svalstva & fitness

KUDZU
5,20 €
-+

GOKSHURA

Uvoľnenie chrbtového svalstva

GOKSHURA
5,20 €
-+

HORSKÁ SILA

Posilňuje fyzickú výkonnosť

HORSKÁ SILA
5,20 €
-+

JACKFRUIT plod

Vitamín C, A & proteíny

JACKFRUIT plod
3,70 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu