Hormonálna rovnováha

ASHOKA
  • Špargľa hroznovitá​ podporuje zdravie ženského reprodukčného systému
  • Harmonizuje hormonálny systém a menštruačný cyklus
  • Pomáha znižovať napätie, podráždenosť a nervozitu
  • Prispieva k pokojnému priebehu klimaktéria
  • Withania opojná prispieva k dobrej pohode a optimalizuje psychický stav
  • Pomáha udržiavať duševnú rovnováhu

         Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: klimaktérium, príznaky menštruačného cyklu, hormonálna rovnováha, funkcie štítnej žľazy

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Musím pochváliť vaše čaje RANJAKA, SHATAWARI, VIDANGA a ASHOKA. Z elixírov ARTHAVAPRASH. Skvele fungujú, som nadšená a nedám na vás dopustiť!

Lenka

Mám 50 rokov a som v perimenopauze. Všimla som si menštruačné zmeny sprevádzané určitým fyzickým a niekedy emocionálnym nepohodlím. Začala som piť čaj ASHOKA a cítim sa lepšie a vyrovnanejšie, pretože menštruácia, aj keď je nepravidelná, teraz prúdi prirodzenejšie a s menšími ďalšími príznakmi. Zažívam tiež menšie zmeny nálad. Som za to veľmi vďačná!

Simone, Porto

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

špargľa hroznovitá, withania opojná, glycyrrhiza glabra

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

ARTHAVAPRASH

Vitalita & žena

ARTHAVAPRASH
7,30 €
-+

APANA

Pre pokojnú menštruáciu

APANA
5,20 €
-+

SHATAPUSHPI

Pri absencii menštruácie

SHATAPUSHPI
5,20 €
-+

DHATAKI

Pri nadmernej menštruácii

DHATAKI
5,20 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu