Kojace ženy

MEDHIKA

Bylinná zmes pre kojace ženy

  • Fenikel obyčajný podporuje tvorbu materského mlieka
  • Špargľa hroznovitá pôsobí priaznivo na činnosť mliečnej žľazy
  • Harmonizuje činnosť ženského reprodukčného systému
  • Kôpor voňavý má pozitívny vplyv na dostatočnú schopnosť laktácie
  • Rasca rímska prispieva k dobrému zažívaniu
  • Senovka grécka priaznivo pôsobí priaznivo na ženské zdravie pri popôrodnej starostlivosti

          Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: kojenie

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Vďaka čaju MEDHIKA sa mi zvýšila laktácia o 50%. Dovtedy nič nepomáhalo.

Ingrid

Mám skúsenosť s čajom APANA na menštruáciu - uľavuje od bolesti, po 2 šálkach denne nie je potrebné brať žiadne lieky. A aj s MEDHIKA - na podporu dojčenia. Veľmi mi pomohol, keď som mala málo mlieka.

Anežka D.

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.

Zloženie

fenikel obyčajný, špargľa hroznovitá, kôpor voňavý, rasca rímska, senovka grécka, embilika lekárska, glycyrrhiza glabra, škoricovník čínsky

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

DHANYAKA

Tehotné ženy

DHANYAKA
5,20 €
-+

GUDUCHI

Zažívanie & chuť k jedlu

GUDUCHI
5,20 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu