Tehotné ženy

DHANYAKA

Bylinná zmes pre ženy v tehotenstve

  • Embilika lekárska priaznivo ovplyvňuje funkcie tráviaceho traktu
  • Koriander siaty podporuje dobré trávenie a pomáha pri nadúvaní
  • Tinospóra srdcolistá harmonizuje psychický stav pri emocionálnom rozrušení
  • Kotvičník zemný prispieva k hormonálnej rovnováhe reprodukčného systému
  • Špargľa hroznovitá prospieva činnosti ženského reprodukčného systému
  • Senovka grécka priaznivo pôsobí na ženské zdravie pri popôrodnej starostlivosti

          Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: tehotenstvo

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Pekný deň, ďakujem :). Čaje sú naozaj úžasné a čo je hlavné - pomáhajú !!!! Po týždni poctivého pitia prvý kvalitný výsledok. Bola to moja posledná záchrana ....

B. Baumruková, Čechtice

Dobrý deň. Začala som piť vaše čaje asi pred mesiacom, cítim zmenu v tom, že nie som taká nervózna ako predtým, tiež sa menej potím. Pijem vaše čaje v rámci pitného režimu, denne dva druhy čajov asi 4-5 šálok. Veľmi ďakujem

Kovácsová Ildikó, Bratislava

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.

Zloženie

embilika lekárska, koriander siaty, tinospóra srdcolistá, kotvičník zemný, pupočník ázijský, špargľa hroznovitá, škoricovník čínsky, glycyrrhiza glabra, senovka grécka, fenikel obyčajný, bazalka pravá

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

MEDHIKA

Kojace ženy

MEDHIKA
5,20 €
-+

GUDUCHI

Zažívanie & chuť k jedlu

GUDUCHI
5,20 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu