Nachádzate sa tu

AMALAKI plod kardamóm

Imunita & zažívanie

Prírodný zdroj antioxidantov a vitamínu C

  • Kardamovník obecný prispieva k dobrému zažívaniu
  • Embilika lekárska (amalaki) priaznivo pôsobí na činnosť tráviaceho ústrojenstva 
  • Prospieva funkcii žalúdka a črevného traktu
  • Vitamín C prispieva k optimálnej činnosti imunitného systému
  • Pomáha ochraňovať bunky pred oxidatívnym stresom
  • Zvyšuje vstrebávanie železa
  • Znižuje mieru únavy a vyčerpania

          Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prípravu ajurvédskych elixírov a nápojov z plodu Amalaki

-+
Cena: 3,50 €
s DPH

Ako profesionál v odbore ošetrovateľstva a so školením tradičnej čínskej medicíny som zistil, že kvalita týchto výrobkov je veľmi uspokojivá. Používam ich a odporúčam ich konzumáciu, pretože umožňujú prirodzené zotavenie z patologických stavov, ale pôsobia tiež ako látky podporujúce zdravie. Na pomoc so vstrebávaním železa som prestal užívať umelý vitamín C, pretože AMALAKI je veľmi bohaté na tento vitamín a zohráva úlohu zvýšeného adjuvansu k feritínu.

Florbela, Lisboa

Niekoľko dní ma trápili ťažké zažívacie ťažkosti, spojené s hnačkami a kŕčmi žalúdka. Klasický Endiaron nepriniesol žiadne zlepšenie. Až AMALAKI dokázalo úplne okamžite zastaviť hnačku a zbaviť ma bolestí žalúdka. Vynikajúce, odporúčam!

Pataka Špaček

Amalaki je v Indii považované od dávnych čias védskych mudrcov za posvätné „nebeské ovocie“ pre svoje množstvo antioxidantov a vitamínu C, ktoré sa podieľajú na očiste tela od voľných radikálov a povzbudzujú obranyschopnosť organizmu. Tento výnimočný plod sa už po celé stáročia používa v systéme ajurvédskeho lekárstva ako veľmi účinný prírodný prostriedok na podporu gastrointestinálneho zdravia, revitalizáciu telesných tkanív (dhátus) a posilnenie imunitného systému. Prečítajte si viac o Amalaki a spôsoboch, ako ho ajurvéda využíva v Sprievodcovi jeho používania.

Odporúčané dávkovanie

10 plátkov denne

Užívanie

Pri bežnom každodennom doplňovaní vitamínu C vystačí jedno 100g balenie Amalaki na dobu troch dní. V prípade zvýšenej potreby vitamínu C pri poklese imunity, pri chorobe, rekonvalescencii, športovej výkonnosti či inom fyzickom a psychickom zaťažení je nutné spotrebovať jedno balenie denne.

Upozornenie: Doplnok stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy.

Zloženie

embilika lekárska, kardamovník obecný, trstinový sirup

Energetická hodnota v 100 g: 1468 kJ
Výživové údaje v odporúčanej dennej dávke: vitamín C / 179 mg (224 % RHP)

Váha

100 g sušeného ovocia

Súvisiace produkty

CHYAWANPRASH

Zdravie & imunita

8,50 €
-+

TULSI

Krčná oblasť & priedušky

5,20 €
-+

NAGARA

Lymfatický systém & imunita

5,20 €
-+

KATPHALA

Teplota & telesná slabosť

5,20 €
-+

SHUNTHI

Žalúdok & črevá

5,20 €
-+

GUDUCHI

Zažívanie & chuť k jedlu

5,20 €
-+

TRIPHALA

Detoxikácia tráviaceho traktu

5,20 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu