Lymfatický systém & imunita

NAGARA
  • Céder himalájsky podporuje činnosť lymfatického systému
  • Andrographis paniculata pôsobí priaznivo na funkciu obehovej sústavy
  • Prispieva k zdravej činnosti pečene a pomáha s prečistením
  • Ďumbier lekársky aktivuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu
  • Tinospóra srdcolistá​ posilňuje činnosť imunitného systému
  • Fenikel obyčajný prispieva k optimálnej funkcii dýchacích ciest

          Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: lymfatický a imunitný systém, chrípkové príznaky, detoxikácia, cirkulácia lymfy, zápaly a opuchy lymfatických uzlín, celulitída

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Hľadala som pomoc na svoj lymfatický systém, váš čaj NAGARA mi veľmi pomohol, už po týždni pitia ma prestali bolieť a opúchať nohy. Cítim sa oveľa lepšie.

Veronika N.

Rada by som poďakovala za čaj NAGARA, vďaka nemu som sa zbavila svojich problémov. Pozitívne účinky som sledovala už za päť dní. A nielen, že som sa zbavila onoho zápalu, ale tiež pocite studených rúk i nôh. Tiež mám podstatne čistejšiu pleť.

Marcela

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

céder himalájsky, andrographis paniculata, ďumbier lekársky, tinospóra srdcolistá, fenikel obyčajný, withánia opojná, glycyrrhiza glabra, kurkumovník dlhý, kardamón obyčajný

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

RASAPRASH

Výživa & energia

RASAPRASH
7,30 €
-+

KATPHALA

Teplota & telesná slabosť

KATPHALA
5,20 €
-+

MANJISHTA

Ochrana & posilnenie imunity

MANJISHTA
5,20 €
-+

TULSI

Krčná oblasť & priedušky

TULSI
5,20 €
-+

DALCHINI

Dýchacie cesty & nosové dutiny

DALCHINI
5,20 €
-+

GOPAL

Dýchacie cesty

GOPAL
5,20 €
-+

PRANA

Vitalita & životná energia

PRANA
5,20 €
-+

CHYAWANPRASH

Zdravie & imunita

CHYAWANPRASH
8,50 €
-+

AMALAKI plod zázvor

Imunita & dýchacie cesty

AMALAKI plod zázvor
3,50 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu