Nachádzate sa tu

KATPHALA

Teplota & telesná slabosť

KATPHALA
  • Oman pravý má upokojujúci vplyv na hrdlo a krčnú oblasť
  • Piepor čierny pomáha udržiavať uvoľnené dýchacie cesty
  • Bazalka posvätná podporuje optimálnu činnosť dýchacej sústavy
  • Pôsobí priaznivo na normalizáciu telesnej teploty
  • Embilika lekárska aktivuje imunitný systém
  • Ďumbier lekársky​ povzbudzuje obranyschopnosť organizmu​

          Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: chrípkové príznaky, zvýšená telesná teplota, zápal priedušiek a krčných mandlí, zdurenie lymfatických uzlín

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Čaj KATPHALA je výborný, keď "na mňa niečo lezie". Akonáhle cítim príznaky chrípky čaj KATPHALA do hodinky upokojuje a lieči čo sa dá. Vďaka nemu som sa vyhla mnohých nemocenským. Tiež veľmi, veľmi chválim Amalaki nápoj. Keď sa cítim vyčerpaná dám si nápoj a za chvíľu som čulá. Všimla som si, že od doby čo pijem Amalaki a s ním vaše sušené ovocie prestali mi padať vlasy. Dokonca mi rastú nové a to som nezažila asi 15 rokov. Pre mňa je to naozaj zázrak. Výborný na vírusy a baktérie je čaj Manjistha. Aspoň jednu šálku denne si dám. Vaše sušené mango je absolútna lahôdka. Nemala som lepšie. Ďakujem vášmu tímu, že ľuďom ponúkate tieto zázraky prírody a ľudskej pomoci. S vďačnosťou

Marta Brabcová, Praha

Dobrý deň, mal som opuchnuté lymfatické uzliny,neznesiteľné bolesti nôh, rúk a chrbtici. Trvalo to dva mesiace, ale po užívaní čaju KATPHALA bolesti ustúpili a uzliny sa zmenšili. Výborný účinok! Ďakujem.

Laco

Dobrý deň. Som naozaj unesená čajikmi, po ASHWAGANDHE spím ako bábätko, chytila ma nepríjemná viróza, po pití čaju KATPHALA mizne teplota, hrdlo nebolí a vracia sa mi energia a neberiem žiadne lieky!!

Klára S.

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

oman pravý, piepor čierny, bazalka svätá, embilika lekárska, ďumbier lekársky, voskovník červený, pupočník ázijský, kurkumovník zedoárový

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

NAGARA

Lymfatický systém & imunita

NAGARA
5,20 €
-+

MANJISHTA

Ochrana & posilnenie imunity

MANJISHTA
5,20 €
-+

TULSI

Krčná oblasť & priedušky

TULSI
5,20 €
-+

DALCHINI

Dýchacie cesty & nosové dutiny

DALCHINI
5,20 €
-+

GOPAL

Dýchacie cesty

GOPAL
5,20 €
-+

PRANA

Vitalita & životná energia

PRANA
5,20 €
-+

CHYAWANPRASH

Zdravie & imunita

CHYAWANPRASH
8,50 €
-+

AMALAKI plod zázvor

Imunita & dýchacie cesty

AMALAKI plod zázvor
3,50 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu