Nachádzate sa tu

AMALAKI nápoj MORINGA

Imunita & odolnosť voči stresu

 • Moringa olejodárna zvyšuje odolnosť voči stresu na základe svojho adaptogénneho pôsobenia
 • Pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi
 • Vitamín A prispieva k optimálnej činnosti zrakových funkcií
 • Železo prispieva k tvorbe červených krviniek, hemoglobínu a prenosu kyslíka v tele
 • Embilika lekárska (amalaki) priaznivo pôsobí na činnosť tráviaceho ústrojenstva
 • Prospieva funkcii žalúdka a črevného traktu
 • Vitamín C prispieva k energetickému metabolizmu
 • Optimalizuje činnosť imunitného systému
 • Pomáha ochraňovať bunky pred oxidatívnym stresom
 • Zvyšuje vstrebávanie železa
 • Znižuje mieru únavy a vyčerpania

          Doplnok stravy

Receptár na lahodné ajurvédske smoothies

Autentická ajurvédaPozrite sa na prípravu ajurvédskych elixírov a nápojov z plodu Amalaki

-+
Cena: 6,60 €
s DPH

Mám rada horúci nápoj MORINGA a MLADÝ JAČMEŃ. Pohlo sa to a lieči sa mi alergia. A dobre sa mi dýcha. Ďakujem veľmi.

Lucka

Vaše produkty môžem len odporúčať. Mám viac druhov čajov, spotrebovala som uz aj dva elixíry na oči. Jeden na imunitu prave užívam a čaká ma ešte elixír na vlasy. Tie dva som u vás vyhrala :) horúce nápoje sú tiež vynikajúce. Vaše produkty si budem kupovať naďalej. Prajem veľa úspechov :)

Katarína, Prešov

Prečítajte si viac o Moringe známej ako strom života.

Superfoods sú výnimočné prírodné produkty s vysokým obsahom živín, vitamínov, minerálov, enzýmov a antioxidačných látok. Podporujú imunitný systém, detoxikáciu organizmu, znižovanie cholesterolu a telesnej nadváhy. Na základe svojich adaptogénnych účinkov významne prispievajú k regenerácii, vitalite a dobrému telesnému i duševnému zdraviu.

Príprava

Na získanie zdravého a chutného nápoja rozmiešajte 1 čajovú lyžičku (cca 2 g) jemne namletej zmesi v 250 ml teplej vody, pridajte med podľa chuti a niekoľko kvapiek citrónu. Jedno 100g balenie poskytuje 50 šálok horúceho nápoja. Zmes je možné tiež pridať do smoothies a čerstvých štiav. Vyskúšajte 11 domácich receptov na ajurvédskej smoothie.

Odporúčané dávkovanie

2-3 šálky za deň

Užívanie

Príprava ajurvédskych horúcich nápojov sa oproti bylinným čajom líši tým, že sa nevaria, ale iba zalievajú. Rozomletý prášok alebo "churna" sa konzumuje priamo v teplej tekutine s vodou. Na rozdiel od instantných nápojov, kedy prídavné látky rozpustia jeho obsah do chemického roztoku, čisté zmesi Amalaki nápojov sú pripravované v 100% prírodnej RAW kvalite a neobsahujú žiadne konzervačné ani prídavné látky. Jemne namletý prášok sa preto vo vode nikdy nerozpustí. To najcennejšie, čo nápoj obsahuje, je rozomletá zmes bylín, ktorú treba v teplej vode rozmiešať a s pridaním lyžičky medu a niekoľkých kvapiek citrónu potom celý obsah vypiť. Med sa v ajurvéde užíva ako vodič bylinných účinkov, ktoré sa potom lepšie vstrebávajú do telesných tkanív.

Ďalšie praktické informácie o užívaní a kombinácii ajurvédskych nápojov a ďalších prípravkov nájdete v často kladených otázkach FAQ.

Upozornenie: Doplnok stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25°C. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

embilika lekárska, moringa olejodárna

Prirodzene sa vyskytujúci vitamín C v 100 g zmesi: 538 mg (672,5 % RHP), vitamín A v 100 g zmesi: 1567 µg (195 % RHP), železo v 100 g zmesi: 55 mg (393 % RHP).

Váha

100 g sypanej zmesi

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu