Nachádzate sa tu

ALOCHAKA

Oči & zrakové funkcie

ALOCHAKA
  • Mäta roľná​ priaznivo pôsobí na optimalizáciu zraku
  • Prospieva zrakovým funkciám a osviežuje očné svalstvo
  • Pupočník ázijský podporuje činnosť mozgových a poznávacích funkcií
  • Withania opojná povzbudzuje pri únave a strate koncentrácie 

       Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: oči, únava, začervenanie, pálenie, tlak, poruchy zrakových funkcií, zápal spojiviek a zrakového nervu, jačmenné zrno, zelený a šedý zákal

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Dobrý deň, ayurvédske čajíky používame doma veľmi radi. Vyskúšané: PITTA, ALOCHAKA, VARUNA aj HIMALÁJSKE OSVIEŽENIE sú vinikajúce a naozaj účinné. Sme veľmi vďační všetkým, ktorí sa podieľajú na výrobe a dovoze týchto liečivých zázrakov.

Silvia Petríková, Trenčín

Dobrý deň, veľmi som si obľúbila vaše himalájske ajurvédske čaje, pretože sú naozaj účinné. Predovšetkým s TULSI mám výborné skúsenosti, ale priaznivé účinky pociťujem aj pri čaji na oči ALOCHAKA. Teraz som si zaobstarala KANTAKARI. Ďakujem.

Adriana Válová

Dobré ráno, pijem ALOCHAKA, pracujem denne s počítačmi a podstúpil som operáciu. Čaj som objavil naozaj náhodou v obchodíku na hlavnej triede v Ostrave, a odvtedy pravidelne kupujem a hlavne užívam k svojej spokojnosti.

Emil D.
Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene pomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a najlepšie ráno pred raňajkami, jednu hodinu pred jedlom počas dňa a pred spaním, po dobu trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Zloženie

mäta roľná, pupočník ázijský, withania opojná, ďumbier lekársky, glycyrrhiza glabra

Váha

100 g sypaného čaju

Odporúčané dávkovanie

2 šálky za deň

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2g) nechajte 3-5 minút povariť alebo zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vyluhovať

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejší pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie, ktoré je dôležité pre správne vstrebávanie zdraviu prospešných výťažkov z himalájskych bylín. Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu počas trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. V prípade očistnej bylinnejkúry užívajte čaj po dobu 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Odporúčame užívať maximálne dva čaje zároveň. Viac čajov možno striedať v dennom alebo týždennom režime ak ich používame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia. Čaje pijeme vždy oddelene s odstupom jednej hodiny. Ak ich používame iba ako podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať bez obmedzenej doby užívania. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a pred jedlom. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ájurvédským vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Krajina pôvodu: Nepál

Súvisiace produkty

NAYANAPRASH

Oči & zrak

NAYANAPRASH
7,30 €
-+

MAJJAPRASH

Mozog & nervy

MAJJAPRASH
7,30 €
-+

PITTA

Ukľudnenie & vyrovnanosť

PITTA
5,20 €
-+

AMALAKI plod citrónová tráva

Imunita & revitalizácia

AMALAKI plod citrónová tráva
3,50 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu