Nachádzate sa tu

SLESAKA

Kĺbová pohyblivosť

SLESAKA
  • Tinospóra srdcolistá podporuje optimálnu funkčnosť kĺbov
  • Prispieva k výžive a normalizácii stavu chrupaviek
  • Posiluje celkovú odolnosť pohybového ústrojenstva
  • Škoricovník čínsky priaznivo pôsobí na hybnosť kĺbového aparátu
  • Mäta roľná​ pomáha uvoľňovať svalovú a kĺbovú stuhnutosť 

          Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: kĺby, chrupavky, väzy, stuhnutosť, artritída, reumatizmus, artróza, opuchy kĺbov

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Len vám poviem, že vaše výrobky sú čarovné a skvelo mi pomáhajú! Môj partner má bolesti chrbta a berieme SLESAKU na kĺby ... Ďakujem mnohokrát, zdravím!

Anna, Espana

Chcel by som sa podeliť o skúsenosť s čajom SLESAKA na kĺby. Pracoval som v Nórsku na horách a robil vynášky 50 kg potravín a začal som poriadne cítiť kĺby. Pil som 2-3 šálky po 4 dni a bolesť úplne prešla. Pijem ho už 7 rokov. Ďakujem

Dušan

Dobrý deň, mala som opuch, nehybnosť prstov, zápal šliach a periartikulárnych tkanív. Po pár dňoch užívania čaju SLESAKA mi prsty odpuchli, šľachy a svaly na nich sú pohyblivejšie a kĺby nebolia. Nemôžem tomu uveriť!!! Ďakujem!

MUDr. Klimentová
Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene pomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a najlepšie ráno pred raňajkami, jednu hodinu pred jedlom počas dňa a pred spaním, po dobu trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Zloženie

tinospóra srdcolistá, škoricovník čínsky, mäta roľná, škoricovník cejlónsky, borovica lesná

Váha

100 g sypaného čaju

Odporúčané dávkovanie

2 šálky za deň

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2g) nechajte 3-5 minút povariť alebo zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vyluhovať

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejší pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie, ktoré je dôležité pre správne vstrebávanie zdraviu prospešných výťažkov z himalájskych bylín. Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu počas trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. V prípade očistnej bylinnejkúry užívajte čaj po dobu 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Odporúčame užívať maximálne dva čaje zároveň. Viac čajov možno striedať v dennom alebo týždennom režime ak ich používame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia. Čaje pijeme vždy oddelene s odstupom jednej hodiny. Ak ich používame iba ako podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať bez obmedzenej doby užívania. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a pred jedlom. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ájurvédským vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Krajina pôvodu: Nepál

Súvisiace produkty

ASTHIPRASH

Kosti & kĺby

ASTHIPRASH
7,30 €
-+

GOKSHURA

Uvoľnenie chrbtového svalstva

GOKSHURA
5,20 €
-+

SHALARI

Močový metabolizmus & kĺby

SHALARI
5,20 €
-+

KAPHA

Povzbudenie & vitalita

KAPHA
5,20 €
-+

JACKFRUIT plod

Vitamín C, A & proteíny

JACKFRUIT plod
3,70 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu