Kĺbová pohyblivosť

SLESAKA
  • Tinospóra srdcolistá podporuje zdravie kĺbového aparátu 
  • Andrographis paniculata pomáha udržiavať zdravú funkciu kĺbov a ich pohyblivosť
  • Céder himalájský optimalizuje činnosť lymfatického systému
  • Ďumbier lekársky pomáha udržiavať zdravý stav kostí, kĺbov a chrupaviek
  • Kotvičník zemný pomáha uvoľňovať svalovú a kĺbovú stuhnutosť 
  • Pinus pinaster pôsobí priaznivo na činnosť cievnej sústavy a mikrocirkuláciu

          Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: kĺby, chrupavky, väzy, stuhnutosť, artritída, reumatizmus, artróza, opuchy kĺbov

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Len vám poviem, že vaše výrobky sú čarovné a skvelo mi pomáhajú! Môj partner má bolesti chrbta a berieme SLESAKU na kĺby ... Ďakujem mnohokrát, zdravím!

Anna, Espana

Chcel by som sa podeliť o skúsenosť s čajom SLESAKA na kĺby. Pracoval som v Nórsku na horách a robil vynášky 50 kg potravín a začal som poriadne cítiť kĺby. Pil som 2-3 šálky po 4 dni a bolesť úplne prešla. Pijem ho už 7 rokov. Ďakujem

Dušan

Dobrý deň, mala som opuch, nehybnosť prstov, zápal šliach a periartikulárnych tkanív. Po pár dňoch užívania čaju SLESAKA mi prsty odpuchli, šľachy a svaly na nich sú pohyblivejšie a kĺby nebolia. Nemôžem tomu uveriť!!! Ďakujem!

MUDr. Klimentová

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2-3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

tinospóra srdcolistá, andrographis paniculata, céder himalájský, ďumbier lekársky, withania opojná, pinus pinaster, mäta poľná, kotvičník zemný, škoricovník cejlónsky, boerhaavia diffusa

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

ASTHIPRASH

Kosti & kĺby

ASTHIPRASH
7,30 €
-+

GOKSHURA

Uvoľnenie chrbtového svalstva

GOKSHURA
5,20 €
-+

SHALARI

Močový metabolizmus & kĺby

SHALARI
5,20 €
-+

KAPHA

Povzbudenie & vitalita

KAPHA
5,20 €
-+

JACKFRUIT plod

Vitamín C, A & proteíny

JACKFRUIT plod
3,80 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu