Prekrvenie končatín

  • Pupočník ázijský​ podporuje krvný obeh v žilách a periférnu cirkuláciu cievnej sústavy
  • Granátové jablko povzbudzuje krvnú cirkuláciu a prekrvenie ciev
  • Antioxidanty z granátového jablka majú pozitívný účinok na zdravotný stav srdca
  • Terminalia chebula pôsobia priaznivo na činnosť kardiovaskulárneho systému
  • Čierne korenie podporuje krvný obeh v jemných krvných cievach a kapilárach
  • Dlhé korenie prospieva optimálnej činnosti cievnej sústavy 

       Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: činnosť obehovej sústavy, srdcový rytmus, cievna priechodnosť, prekrvenie tkanív, nedokrvenie končatín, vazoneuróza, Raynaudov syndróm

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Pijem vaše čaje pre udržanie zdravia, lekári ma liečili 3 roky bez úspechu. Vyskúšala som vaše čaje ako poslednú možnosť a neverila som, že zázrak sa stal skutočnosťou a nemám vôbec žiadne ťažkosti, ďakujem prírode a ľuďom, ktorí sa tým zaoberajú a pripravujú liečivé čajové zmesi.

Dana, Zdiby-Brnky

Dobrý deň, moja babička má mnoho zdravotných ťažkostí. Jednou z nich sú zle prekrvené nohy. V noci sa budí bolesťou. Po vyskúšaní vášho čaju (VYANA) sa cíti oveľa lepšie a na bolesti sa sťažuje už veľmi málo. Ďakujem za ňu.

N. K.

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2-3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

pupočník ázijský, granátové jablko, tinospóra srdcolistá, glycyrrhiza glabra, terminalia chebula, vrcholiak myrobalánový, embilika lekárska, vrcholiak arjuna, škoricovník cejlónsky, čierne korenie, dlhé korenie

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

VATA

Relaxácia & duševná pohoda

5,20 €
-+

ABHAYA

Krvný obeh & priechodnosť ciev

5,20 €
-+

ARJUNA

Srdcová činnosť

5,20 €
-+

RAKTAPRASH

Krv & pečeň

7,30 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu