Nachádzate sa tu

RANJAKA

Železo & kvalita krvi

RANJAKA
  • Vrcholiak arjuna optimalizuje činnosť pečene a jej metabolických procesov
  • Prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek
  • Valeriána lekárska​ priaznivo pôsobí na činnosť kardiovaskulárneho systému
  • Prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpanosti
  • Ďumbier lekársky povzbudzuje imunitný systém a srdcovú činnosť 

       Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: chudokrvnosť, nedostatok železa, pečeň, slezina, imunitný systém, činnosť obehovej sústavy, chronická únava, slabosť, závrate, hučanie v ušiach

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Musím pochváliť vaše čaje RANJAKA, SHATAWARI, VIDANGA a ASHOKA. Z elixírov ARTHAVAPRASH. Skvele fungujú, som nadšená a nedám na vás dopustiť!

Lenka

Dobrý deň, chcela som poďakovať za čaj RANJAKA. Dlhodobo mám problémy s nedostatkom železa v krvi.Po mesiaci pravidelného pitia došlo k veľkému zlepšeniu hladiny železa a hemoglobínu. Odporúčam!

A. Lažová

Dobrý deň, čaj RANJAKA mi zabral na slezinu, problém s trávením, jeden mesiac pitia čaju Ranjaka to upravil.

Marta
Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene pomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a najlepšie ráno pred raňajkami, jednu hodinu pred jedlom počas dňa a pred spaním, po dobu trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Zloženie

vrcholiak arjuna, valeriána lekárska, ďumbier lekársky, kardamovník obecný, klinčekovec voňavý, škoricovník cejlónsky

Váha

100 g sypaného čaju

Odporúčané dávkovanie

2 šálky za deň

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2g) nechajte 3-5 minút povariť alebo zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vyluhovať

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejší pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie, ktoré je dôležité pre správne vstrebávanie zdraviu prospešných výťažkov z himalájskych bylín. Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu počas trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. V prípade očistnej bylinnejkúry užívajte čaj po dobu 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Odporúčame užívať maximálne dva čaje zároveň. Viac čajov možno striedať v dennom alebo týždennom režime ak ich používame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia. Čaje pijeme vždy oddelene s odstupom jednej hodiny. Ak ich používame iba ako podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať bez obmedzenej doby užívania. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a pred jedlom. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ájurvédským vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Krajina pôvodu: Nepál

Súvisiace produkty

KALAMEGHA

Pečeň & žlčník

KALAMEGHA
5,20 €
-+

RAKTAPRASH

Krv & pečeň

RAKTAPRASH
7,30 €
-+

PITTA

Ukľudnenie & vyrovnanosť

PITTA
5,20 €
-+

AMALAKI plod škorica

Imunita & srdce a cievy

AMALAKI plod škorica
3,50 €
-+

MANGO plod

Vitamín C, A & betakarotén

MANGO plod
4,00 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu