Železo & kvalita krvi

RANJAKA
  • Valeriána lekárska​ podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému a prispieva k normálnemu stavu krvného tlaku
  • Mesua ferrea zvaná „železné drevo“ prispieva k zdravej kvalite krvi
  • Ďumbier lekársky posilňuje vitalitu a znižuje mieru únavy a vyčerpania
  • Terminalia chebula podporuje zdravú činnosť pečene a kardiovaskulárneho systému
  • Priaznivo pôsobí na pečeňovú recykláciu železa v krvnom obehu 
  • Klinčekovec vonný pôsobí priaznivo na činnosť krvného obehu a prekrvenie tkanív 

       Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: chudokrvnosť, nedostatok železa, pečeň, slezina, imunitný systém, činnosť obehovej sústavy, chronická únava, slabosť, závrate, hučanie v ušiach

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Musím pochváliť vaše čaje RANJAKA, SHATAWARI, VIDANGA a ASHOKA. Z elixírov ARTHAVAPRASH. Skvele fungujú, som nadšená a nedám na vás dopustiť!

Lenka

Dobrý deň, chcela som poďakovať za čaj RANJAKA. Dlhodobo mám problémy s nedostatkom železa v krvi.Po mesiaci pravidelného pitia došlo k veľkému zlepšeniu hladiny železa a hemoglobínu. Odporúčam!

A. Lažová

Dobrý deň, čaj RANJAKA mi zabral na slezinu, problém s trávením, jeden mesiac pitia čaju Ranjaka to upravil.

Marta

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2-3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

valeriána lekárska, mesua ferrea, ďumbier lekársky, vetiveria zizanioides, škoricovník cejlónsky, terminalia chebula, vrcholiak myrobalánový, embilika lekárska, klinčekovec vonný, kardamóm obyčajný, dlhé korenie

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

KALAMEGHA

Pečeň & žlčník

KALAMEGHA
5,20 €
-+

RAKTAPRASH

Krv & pečeň

RAKTAPRASH
7,30 €
-+

PITTA

Upokojenie & vyrovnanosť

PITTA
5,20 €
-+

AMALAKI plod škorica

Imunita & srdce a cievy

AMALAKI plod škorica
3,50 €
-+

MANGO plod

Vitamín C, A & betakarotén

MANGO plod
4,00 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu