Nachádzate sa tu

ASHWAGANDHA

Spánok & regenerácia

ASHWAGANDHA
  • Valeriána lekárska pomáha so zaspávaním
  • Priaznivo pôsobí na celkové upokojenie, dobrý odpočinok a prirodzený spánok
  • Withania opojná prispieva k fyzickej i duševnej pohode
  • Prináša uvoľnenie pri psychickej záťaži a nervovom napätí
  • Podporuje vitalitu organizmu pri slabosti, únave a vyčerpaní

       Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: nespavosť, rozrušenie, nervové napätie, preťaženie, prepracovanosť, vyčerpanie

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Dobrý deň, mal som veľký problém so spánkom, začal som piť čaj ASHWAGANDHA a spím celú noc ako mimino. Vďaka

T. K.

Veľmi odporúčam čaj na spanie ASHWAGANDHA. Bol som takmer zúfalý, každý druhý deň som nemohol zaspať. ASHWAGANDHA zabrala okamžite a veľmi mi pomohla. Bola účinnejšia ako lieky na upokojenie, a je to výrobok z prírodných bylín.

Michal O.

Mnoho rokov trpím nespavosťou. Začala som piť ASHWAGANDHU a spím ako mimino. Prvé prebudenie v päť ráno a často sa zobudím až na zazvonenie budíka. Všetkým nespavcom odporúčam a Vám vďaka za to, že existujete a pomáhate.

Edita

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

valeriána lekárska, withania opojná, pupočník ázijský, embilika lekárska, špargľa hroznovitá

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

BIHARI

Kľud a spánok

BIHARI
5,20 €
-+

VATA

Relaxácia & duševná pohoda

VATA
5,20 €
-+

RELAXAČNÝ KĽUD

Podporuje uvoľnenie a relaxáciu

RELAXAČNÝ KĽUD
5,20 €
-+

JATAMANSI

Stres & duševná rovnováha

JATAMANSI
5,20 €
-+

MAJJAPRASH

Mozog & nervy

MAJJAPRASH
7,30 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu