Nachádzate sa tu

KATPHALA

Teplota & telesná slabosť

KATPHALA
  • Oman pravý má upokojujúci vplyv na hrdlo a krčnú oblasť
  • Piepor čierny pomáha udržiavať uvoľnené dýchacie cesty
  • Bazalka posvätná podporuje optimálnu činnosť dýchacej sústavy
  • Pôsobí priaznivo na normalizáciu telesnej teploty
  • Embilika lekárska aktivuje imunitný systém
  • Ďumbier lekársky​ povzbudzuje obranyschopnosť organizmu​

          Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: chrípkové príznaky, zvýšená telesná teplota, zápal priedušiek a krčných mandlí, zdurenie lymfatických uzlín

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Čaj KATPHALA je výborný, keď "na mňa niečo lezie". Akonáhle cítim príznaky chrípky čaj KATPHALA do hodinky upokojuje a lieči čo sa dá. Vďaka nemu som sa vyhla mnohých nemocenským. Tiež veľmi, veľmi chválim Amalaki nápoj. Keď sa cítim vyčerpaná dám si nápoj a za chvíľu som čulá. Všimla som si, že od doby čo pijem Amalaki a s ním vaše sušené ovocie prestali mi padať vlasy. Dokonca mi rastú nové a to som nezažila asi 15 rokov. Pre mňa je to naozaj zázrak. Výborný na vírusy a baktérie je čaj Manjistha. Aspoň jednu šálku denne si dám. Vaše sušené mango je absolútna lahôdka. Nemala som lepšie. Ďakujem vášmu tímu, že ľuďom ponúkate tieto zázraky prírody a ľudskej pomoci. S vďačnosťou

Marta Brabcová, Praha

Dobrý deň, mal som opuchnuté lymfatické uzliny,neznesiteľné bolesti nôh, rúk a chrbtici. Trvalo to dva mesiace, ale po užívaní čaju KATPHALA bolesti ustúpili a uzliny sa zmenšili. Výborný účinok! Ďakujem.

Laco

Dobrý deň. Som naozaj unesená čajikmi, po ASHWAGANDHE spím ako bábätko, chytila ma nepríjemná viróza, po pití čaju KATPHALA mizne teplota, hrdlo nebolí a vracia sa mi energia a neberiem žiadne lieky!!

Klára S.

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene pomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a najlepšie ráno pred raňajkami, jednu hodinu pred jedlom počas dňa a pred spaním, po dobu trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejší pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie, ktoré je dôležité pre správne vstrebávanie zdraviu prospešných výťažkov z himalájskych bylín. Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu počas trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. V prípade očistnej bylinnejkúry užívajte čaj po dobu 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Odporúčame užívať maximálne dva čaje zároveň. Viac čajov možno striedať v dennom alebo týždennom režime ak ich používame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia. Čaje pijeme vždy oddelene s odstupom jednej hodiny. Ak ich používame iba ako podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať bez obmedzenej doby užívania. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a pred jedlom. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ájurvédským vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

oman pravý, piepor čierny, bazalka svätá, embilika lekárska, ďumbier lekársky, voskovník červený, pupočník ázijský, kurkumovník zedoárový

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

NAGARA

Lymfatický systém & imunita

NAGARA
5,20 €
-+

MANJISHTA

Ochrana & posilnenie imunity

MANJISHTA
5,20 €
-+

TULSI

Krčná oblasť & priedušky

TULSI
5,20 €
-+

DALCHINI

Dýchacie cesty & nosové dutiny

DALCHINI
5,20 €
-+

GOPAL

Dýchacie cesty

GOPAL
5,20 €
-+

PRANA

Vitalita & životná energia

PRANA
5,20 €
-+

CHYAWANPRASH

Zdravie & imunita

CHYAWANPRASH
8,50 €
-+

AMALAKI plod zázvor

Imunita & dýchacie cesty

AMALAKI plod zázvor
3,50 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu