Uvoľnenie chrbtového svalstva

GOKSHURA
  • Kotvičník zemný pomáha uvoľňovať svalové napätie a stuhnutosť
  • Tinospóra srdcolistá prispieva k celkovej relaxácii pohybového aparátu
  • Withania opojná pôsobí priaznivo na uvoľnenie stresu a svalového napätia 
  • Priaznivo pôsobí na hybnosť chrbtového svalstva 
  • Prispieva k optimálnej telesnej i duševnej kondícii
  • Ďumbier lekársky povzbudzuje fyzicke sily a vitalitu organizmu

         Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: bedrová, hrudná, krčná chrbtica, svalová stuhnutosť, kŕčovitosť, vyskočené platničky, ischias, zápal sedacieho nervu

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Dobrý deň, mám problémy s chrbticou, bolesti veľké. Po mesiaci infúzií a liekov, žiadny výsledok. Týžden pijem GOKSHURU a neužila som ani tabletku. VEĽMI ĎAKUJEM za každý deň, čo nebolí.

Ena

Dobrý deň. Nikdy by som neveril že čaj GOKSHURA mi vyrieši moje zdravotné problémy s krčnou chrbticou. Som veľmi rád, že nemám už žiadne problémy. Aj naďalej pijem Gokshuru. Všetkým vrelo odporúčam.

Tomáš Katrnák, Znojmo

Dobrý deň! Zistili mi značne vysunutú platničku v driekovej chrbtici, stále som bola na minimálne dvoch Ibalginoch denne. Po týždni užívania čaju GOKSHURA som začala pociťovať výraznú úľavu, vysadila som lieky a neverila som - fungovalo to.

Dita

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene pomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a najlepšie ráno pred raňajkami, jednu hodinu pred jedlom počas dňa a pred spaním, po dobu trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejší pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie, ktoré je dôležité pre správne vstrebávanie zdraviu prospešných výťažkov z himalájskych bylín. Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu počas trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. V prípade očistnej bylinnejkúry užívajte čaj po dobu 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Odporúčame užívať maximálne dva čaje zároveň. Viac čajov možno striedať v dennom alebo týždennom režime ak ich používame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia. Čaje pijeme vždy oddelene s odstupom jednej hodiny. Ak ich používame iba ako podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať bez obmedzenej doby užívania. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a pred jedlom. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ájurvédským vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

kotvičník zemný, tinospóra srdcolistá, withania opojná, boerhaavia diffusa, ďumbier lekársky, céder himalájsky, oman pravý

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

KUDZU

Posilnenie svalstva & fitness

KUDZU
5,20 €
-+

VARUNA

Obličky & močové cesty

VARUNA
5,20 €
-+

UDANA

Povzbudenie fyzickej kondície

UDANA
5,20 €
-+

MAMSAPRASH

Svalstvo & sila

MAMSAPRASH
7,30 €
-+

ASTHIPRASH

Kosti & kĺby

ASTHIPRASH
7,30 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu