Nachádzate sa tu

TRIPHALA

Detoxikácia tráviaceho traktu

TRIPHALA
  • Glycyrrhiza glabra prispieva k optimálnej činnosti črevného traktu u citlivých osôb
  • Terminalia chebula​ priaznivo pôsobí na očistu žalúdočno-črevného systému
  • Vrcholiak myrobalánový pozitívne ovplyvňuje trávenie a črevnú peristaltiku
  • Embilika lekárska harmonizuje činnosť tráviacej sústavy
  • Normalizuje imunitný systém črevnej flóry
  • Kurkumovník dlhý udržuje zdravý komfort zažívacieho traktu

          Doplnok stravy​

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: detoxikácia, chronické poruchy trávenia a črevnej činnosti, Crohnova choroba, podráždenie žalúdočnej sliznice, prekyslenie žalúdku, vredy, zápaly, infekcie, zápcha, nevoľnosť

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Čaj TRIPHALA na detoxikáciu tráviaceho traktu a čaj KALAMEGHA na pečeň a žlčník mi pomohli s trávením, vyprázdňovaním a celkovo sa cítim ľahšie.

Nikola

S vašimi čajmi máme výborné výsledky!!! Ja osobne s TRIPHALOU a SHUNTI, veľmi mi pomohli s refluxom a celkovo zharmonizovali môj metabolizmus a zažívanie.

A. Vejříková, Beroun

Dobrý deň, po pití vašich čajov priateľke zmizol polyp na hrubom čreve, lekár len krútil hlavou. Počúvam o zlepšení hladiny železa v krvi, o zmiznutí miómov...S pozdravom

Adriana
Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene pomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a najlepšie ráno pred raňajkami, jednu hodinu pred jedlom počas dňa a pred spaním, po dobu trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2g) nechajte 3-5 minút povariť alebo zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vyluhovať

Odporúčané dávkovanie

3 - 4 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejší pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie, ktoré je dôležité pre správne vstrebávanie zdraviu prospešných výťažkov z himalájskych bylín. Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu počas trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. V prípade očistnej bylinnejkúry užívajte čaj po dobu 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Odporúčame užívať maximálne dva čaje zároveň. Viac čajov možno striedať v dennom alebo týždennom režime ak ich používame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia. Čaje pijeme vždy oddelene s odstupom jednej hodiny. Ak ich používame iba ako podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať bez obmedzenej doby užívania. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a pred jedlom. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ájurvédským vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

glycyrrhiza glabra, embilika lekárska, terminalia chebula, vrcholiak myrobalánový, kurkumovník dlhý, voňatka citrónová, withania opojná, tinospóra srdcolistá

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

KARAVI

Intolerancia & citlivé trávenie

KARAVI
5,20 €
-+

GUDUCHI

Zažívanie & chuť k jedlu

GUDUCHI
5,20 €
-+

SHUNTHI

Žalúdok & črevá

SHUNTHI
5,20 €
-+

KHANA

Dobré trávenie

KHANA
5,20 €
-+

CHYAWANPRASH

Zdravie & imunita

CHYAWANPRASH
8,50 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu