Povzbudenie krvného tlaku ⤴

MARICHA
  • Nard pravý prispieva k udržaniu normálnych hodnôt krvného tlaku
  • Bazalka svätá podporuje srdcovú činnosť a vitalitu organizmu
  • Ďumbier lekársky povzbudzuje organizmus pri únave a slabosti
  • Škoricovník cejlónsky pôsobí priaznivo na činnosť tráviaceho ústrojenstva
  • Withania opojná pomáha udržiavať duševnú rovnováhu pri nervovom napätí a strese

            Doplnok stravy

Authentic AyurvedaPozrite sa na prírodný zber bylín
a ručnú výrobu čajov v Nepále

Kategórie: nízky krvný tlak, omdlievanie, motanie hlavy, činnosť obehovej sústavy, prekrvenie tkanív

-+
Cena: 5,20 €
s DPH

Zdravím. Veľmi mi pomohol čaj MARICHA na normalizáciu tlaku a celkovo na dobrú kondíciu. Ďakujem

Natalia, Praha

Pila som čaj proti motaniu hlavy a po 2 mesiacoch motanie úplne zmizlo. Neviem akým zázrakom ale pomohlo to. Odporúčam všetkým.

Ivana, Praha

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte pre aktívny zdravotný účinok 3–5 minút povariť alebo pri preventívnom užívaní zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať.

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie

nard pravý, bazalka svätá, ďumbier lekársky, škoricovník cejlónsky, withania opojná, kurkumovník dlhý, tinospóra srdcolistá, piepor čierny, kardamovník obecný

Váha

100 g sypaného čaju

Súvisiace produkty

RASAPRASH

Výživa & energia

RASAPRASH
7,30 €
-+

RAKTAPRASH

Krv & pečeň

RAKTAPRASH
7,30 €
-+

RANJAKA

Železo & kvalita krvi

RANJAKA
5,20 €
-+

VYANA

Prekrvenie končatín

VYANA
5,20 €
-+

ARJUNA

Srdcová činnosť

ARJUNA
5,20 €
-+

Tam, kde býva ajurvéda

Dokumentárny film na DVD

Dokumentárny film o domove najstaršieho lekárskeho systému na úpätí Himalájí odhaľujúci nadčasovosť vnútorného poznania dávnych mudrcov Indie.

Dokument vás zanesie od impozantných štítov Himalájí a každodenného života v jeho údoliach, až k posvätným chrámom v Káthmandu a kráľovským palácom v indickom Rádžasthánu. Budete sa tak môcť preniesť do bohatého lona prírody a vedomostí, ktoré formovali poznanie a kultúru indického subkontinentu.

Viac o filmu